slide8

Seven Green Promotion zaprasza na Targi ŚWIAT PIŁKI


Od 7 do 9 kwietnia na Stadionie Narodowy w Warszawie odbędzie 1 edycja targów „Świat Piłki”. Na takim wydarzeniu nie może również zabraknąć Seven Green Promotion.

Na targach piłkarskich będziemy w szczególności promować nasze stoły do gry w FootBilard. FootBilard czyli połączenie piłki nożnej i bilardu na 6 metrowym stole to innowacyjne rozwiązanie na rynku eventowym. Mamy również nadzieję, że zainteresuje pasjonatów piłki nożnej.

Zapraszamy na stoisko nr 50  - stoisko naszej agencji oraz stoisko nr 116 gdzie będzie można pograć w FootBilard.

Więcej informacji znajdziecie na http://www.worldfootballexpo.com.pl/

20170323_121335

SPORTBIZ FORUM i Seven Green Promotion

SPORTBIZ FORUM to mnóstwo inspiracji i gro ciekawych znajomości. Udało się nam wykorzystać to wydarzenie do prezentacji naszej firmy i usług.

Na tych targach w szczególności pokazywaliśmy możliwości organizacji rozgrywek i zabaw związanych z e-sportem. W szczególności zwracało uwagę stanowisko z wirtualną rzeczywistością, które od niedawna jest w naszej ofercie. Ta technologia dostarcza zupełnie inny poziom zaangażowania oraz stwarza wiele dodatkowych możliwości. Poza grami zachęcamy np do wirtualnych wycieczek lub dedykowanych aplikacji VR.

Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za odwiedzenie naszego stoiska.

Seven Green Promotion na SPORTBIZ EXPO

Seven Green Promotion zaprasza na SPORTBIZ EXPO 2017 – spotkanie sportu i biznesu, na którym musisz być!

Nasza agencja marketingu sportowego i event marketingu będzie wystawcą na tym wydarzeniu.

W ramach współpracy z SPORTWIN zorganizujemy na tym wydarzeniu strefę e-sportów gdzie będzie można zagrać w

najnowsze gry sportowe, i te wykorzystujące wirtualnej rzeczywistości - VR. W ramach naszego stoiska zaprezentujemy także inne nasze pomysły jak FootBilard czy Wodny Plac Zabaw.  Do zobaczenia na SPORTBIZ EXPO.

FootBilard

FootBilard – NOWOŚĆ!

W naszej ofercie pojawiła się nowa atrakcja – FootBilard (znany również pod nazwą Poolball) – rozrywka nie tylko dla fanów piłki nożnej.

FootBilard to innowacyjna atrakcja na eventy, promocje, do stref kibica oraz na eventy dla dzieci i dorosłych. Cieszy się dużą popularnością zarówno w galeriach handlowych , na stadionie, piknikach czy klubach rozrywkowych.

FootBilard to:

 • Rozgrywki na 6 metrowych stołach podobnych do bilardowych
 • Zamiast bil i kija mamy piłki nożne (rozmiar: mini) i własne nogi
 • Piłka nożna na zasadach gry w bilard
 • Dwa teamy dwuosobowe walczą o sławę i honor

W ramach działań agencji proponujemy następujące działania:

Infrastruktura podstawowa:

 • Mobilne stoły „bilardowe” o polu gry o wymiarach 6mx3m. Posiada 6 łuz (w rogach i
 • Specjalne Piłki przypominające oznaczeniami bile bilardowe umożliwiające rozgrywki w Ósemkę i Dziewiątkęna środkach dłuższych boków).
 • Akcesoria niezbędne do prowadzenia rozgrywki

Jesteś zainteresowany? Chciałbyś wykorzystać FootBillard w swoich działaniach? Napisz do nas na kontakt@sevengreen.pl


Waterlandia00010

Waterlandia – wodny plac zabaw

Waterlandia to projekt nowatorski w skali Polski. Pierwszy plac zabaw na morzu dostępny przez całe wakacje.

Na lokalizację naszego stacjonarnego parku wodnego wybraliśmy najpiękniejszą plażę w Polsce – Świnoujście – Uznam. Waterlandia to zestaw urządzeń dmuchanych (tzn umieszczonych dmuchańców) na wodzie: trampoliny (nawet 6 metrowe), huśtawki , zjeżdżalnie, góry wspinaczkowe (do 5 m wysokości), tor przeszkód… To wszystko z dbałością o bezpieczeństwo i atrakcyjną formę.

Jest to ciekawa propozycja zarówno na promocje i działanie eventowe na akwenach wodnych w okresie letnim  jak i na imprezy na basenach w okresie całego roku. Więcej informacji znajdziesz tutaj>>

Wakacje z rowerem

Wakacje z rowerem w Polsce Wschodniej

Dla Ministerstwa Rozwoju Regionalnego agencja Seven Green Promotion  przygotowała koncepcję eventów pokazwoych jako wsparcie projektu „Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej”.

Pokazy akrobacji rowerowych, prezentacja trikków, spotkanie z gwiazdami sportów rowerowych, pokazy ratwonictwa i wiele innych atrakcji zostały przygotowane dla dzieci i młodzieży z obszarów dotkniętych powodzią.

Przygotowane atrakcje nie tylko urozmaiciły dzieciom czas spędzony na koloniach, ale także pozwoliły na zapoznanie się z Programem Rozwój Polski Wschodniej oraz zmianami, jakie dokonują się dzięki projektom dofinansowanym z Unii Europejskiej.

Beach&Sport Festival - Manufaktura GP

Beach&Sport Festival

Beach&Sport Festival to cykl turniejów sportowo-rekreacyjnych promujący drużynowe sporty plażowe. Festiwal ma pokazywać szerszej widowni ciekawe, czasami egzotyczne dyscypliny, które są wspaniałym sposobem na aktywne spędanie czasu na piasku.
Główną atrakcją sportową Festiwalu w roku 2009 były I Mistrzostwa Polski w Beach Rugby Kobiet i Mężczyzn. To bardzo widowiskowa dyscyplina, gdzie mecze rugby są rozgrywane na piasku. W rywalizacji brały udział drużyny z całego kraju.

Poza rozgrywkami w rugby plażowym na Festiwalu zagościły także inne dyscypliny. Beach frisbee to super zabawa z dyskiem, która podbija nie tylko plaże ale również nawierzchnie trawiaste. W ramach Festiwalu prowadzone były rozgrywki pokazowe oraz rekreacyjne.

Beach Handball to piłka ręczna, która w odsłonie plażowej znacznie przyspiesza. Tak dynamicznych i spektakularnych zagrań trudno zaobserwować w wersji halowej tej dyscypliny. W ramach Festiwalu prowadzone były rozgrywki pokazowe oraz rekreacyjne.

Okrasą rozgrywek finałowych były I Otwarte Mistrzostwa Gdańska w Skimboardingu.

Ale Beach&Sport Festival to nie tylko zmagania sportowe, ale również super muza od rana do wieczora, pokazy najlepszych zespołów cheerleaderskich w Polsce (łącznie z Mistrzyniami Polski), pokazy bębniarskie, animacje dla dzieci i dorosłych ale przede wszystkich 3 najfajniejsze plaże w Polsce.

Ideą Beach&Sport Festival jest nie tylko integracja sportów i rozrywek plażowych, ale również Miast i podmiotów, które się zaangażowały w realizację tego przedsięwzięcia.
Współorganizację włączyły się trzy miasta – Łódź, Gdynia i Gdańsk.
Patronat nad naszym festiwalem obieli Prezydent Miasta Łódź,Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydent Miasta Gdańsk.

Reprezentacja Polski w Rugby

Reprezentacja Polski w Rugby

Eliminacje do Mistrzostw Świata w Nowej Zelandii 2011 były główny tematem projektu marketingu sportowego prowadzonego przez agencję Seven Green Promotion dla Polskiego Związku Rugby. Przed Reprezentacją Polski zostało postawione wyzwanie a nasza agencja  jej w tym pomagała.

Agencja podjęła się następujących zadań:

 • opracowanie strategii działań marketingowych
 • wyznaczenie produktów sportowych oraz stworzenie przejrzystej oferty sponsorskiej
 • wsparcie działań sprzedażowych i obsługi sponsorskiej
 • wsparcie działań Public Relations
 • realizacja zadań „Managera Reprezentacji Polski”
 • współorganizacja zdarzeń związanych z Reprezentacją Polski.

 

Mundial 2010 w Port Łódź

Mundial w Port Łódź

Strefy kibiców czyli publiczne pokazy transmisji z największych wydarzeń sportowych  to rozrywka towarzysząca nam od kilku lat.

Mundial – RPA 2010 jedno z największych wydarzeń na świecie, zachęciło Port Łódź do organizacji dla swoich klientów specjalnych atrakcji. Całość zadań związanych z publicznymi pokazami powierzono agencji Seven Green Promotion.

Do zadań agencji należało:

 • przygotowanie koncepcji publicznych wydarzeń związanych z określonym
 • realizacja spraw formalnych związanych z wymogami pokazów publicznych
 • całościowa obsługa działań

Mundial w Port Łódź to:

 • 30 dni atrakcji z piłką nożną i Afryką w tle
 • setki godzin transmisji
 • dziesiątki atrakcji  w 4 blokach tematycznych  dla kibiców piłkarskich oraz  fanów RPA i Afryki
 • pokazy, występy artystyczne, mini zoo, koncerty na żywo, spotkania z podróżnikami
 • turnieje, konkursy, animacje, warsztaty
 • tysiące gadżetów i nagród

 

Centrum e-sportów - promocyjny punkt gier konsolowych

Centrum e-sportów

Wirtualne rozgrywki i eventy promujące taką rozrywkę cieszą się dużą popularnością. Z jednej strony promują określone gry czy platformy do gier z drugiej strony szerokiej społeczności pokazują najnowsze rozwiązania dostępne w tym zakresie.
Agencja Seven Green Promotion wspiera kilku swoich klientów w tego typu atrakcjach zapewniając doradztwo, sprzęt i obsługę tego typu eventów.
Wirtualne rozgrywki na grach konsolowych przeprowadzane są w 2 wariantach:

 • centrum e-sportów outdoor – namiot z atrakcjami e-sportowymi do zastosowań zewnętrznych (czynny przy każdej pogodzie)
 • centrum e-sportów indoor – stoisko do zastosować w pomieszczeniach zamkniętych

Największa popularnością cieszą się stanowiska z grami ruchowymi z wykorzystaniem konsol XBOX Kinect, XBOX One, oraz PS4 i Playstation3 Move. Tematycznie to najczęściej rozgrywki sportowe lub taneczno-muzyczne.

Zapraszamy do naszej „wypożyczalni sprzętu” i korzystania z naszych produktów.