Organizacja imprez i eventów dla firm.

Ciekawe atrakcje sportowe dla Twojej firmy!

Naszą specjalizacją oraz pasją jest marketing sportowy. Z przyjemnością proponujemy Państwu kompleksową organizację imprez dla firm z atrakcjami sportowymi. Nasza oferta doskonale sprawdza się podczas firmowych imprez integracyjnych. Do skorzystania z naszej propozycji zapraszamy również agencje reklamowe oraz firmy zajmujące się szeroko pojętym PR-em. Sportowe atrakcje to doskonały sposób również na interesującą reklamę produktu lub usługi podczas wydarzeń i targów promocyjnych.

Nasze działania obejmują zarówno kompleksową, jak i częściową organizację imprez. Jesteśmy elastyczni, w związku z czym zawsze dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta. Zapewniamy Państwu w pełni profesjonalne doradztwo w zakresie doboru atrakcji sportowych. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami układamy także koncepcje pokazów, animacji oraz atrakcji sportowych. Dodatkowo podczas Państwa eventu pojawią się gwiazdy ze świata sportu. Zapewniamy również gadżety oraz nagrody sportowe.

Wszystkie zaplanowane przez nas działania odbędą się w miejscu specjalnie do tego przygotowanym. Zapewniamy elementy dekoracyjne oraz pełny wystrój, utrzymany w charakterze sportowym. Pomożemy Państwu wybrać odpowiednią infrastrukturę do realizacji przedsięwzięcia, gwarantujemy również wsparcie techniczne.


Dobór i realizacja atrakcji, związanych z wybranymi dyscyplinami sportowymi.

Świat sportu charakteryzuje się wieloma atrakcyjnymi dyscyplinami. Zgodnie z Państwa oczekiwaniami zapewniamy odpowiedni dobór atrakcji sportowych do wybranej przez Państwa dyscypliny.

Zapewniamy animacje, dostosowane swoim charakterem do danego sportu. Wszystkie proponowane przez nas atrakcje prowadzone są przez profesjonalistów, na życzenie również przez zawodników danej dyscypliny sportowej. Zgodnie z Państwa preferencjami, możemy zorganizować imprezę, bazującą na sportach plażowych, wodnych oraz siłowych. Dla fanów rowerowych tricków idealny będzie event, przepełniony rowerowymi akrobacjami. Najbardziej popularne wydarzenia są utrzymane w stylu piłkarskim lub koszykarskim. Prawdziwą atrakcją wówczas jest pojawienie się zawodników, nawet z reprezentacji Polski.

Atrakcje sportowe to doskonały sposób na integrację oraz dobrą i aktywną zabawę. Uczestnicy imprezy na pewno znajdą coś dla siebie. Wybranie zaś określonej dyscypliny sportowej ciekawie sprofiluje imprezę i zachęci do wspólnej zabawy.


Jesteś zainteresowany? Napisz do nas kontakt@sevengreen.pl


Nasze niepowtarzalne atrakcje.

Poolball, czyli połączenie piłki nożnej oraz bilardu.

Poolball to niezwykle ciekawy sposób na aktywnie spędzenie czasu. Zawodnicy grają na polu, przypominającym stół bilardowy. Bile są wielkości piłki nożnej, gracze zaś kopią je tak, by wpadły do dołów. To innowacyjne połączenie piłki nożnej i billarda dostępne jest również w naszej ofercie.

Proponujemy Państwu profesjonalną organizację imprezy w stylu PoolBall. Gra to ciekawy pomysł na zorganizowanie imprezy firmowej oraz promocyjnej. Widowiskowy nowoczesny sport będzie atrakcją dla uczestników wydarzenia w każdym wieku.

Podczas organizacji imprezy w stylu Poolball, zapewniamy mobilne profesjonalne stoły do gry, posiadających pole do gry wymiarach 7 x 3,5 metra (rozmiar całego stołu to 8 x 4 metry). Dostarczamy również niezbędne piłki oraz liczne akcesoria do przeprowadzenia rozgrywki.

Na specjalne życzenie klienta, wydarzenie uatrakcyjni pokaz Football Freestyle. W przerwach między rozgrywkami zatańczą dla Państwa profesjonalne chilliderki, całość zaś zostanie przeprowadzona w nietuzinkowy i ciekawy sposób.


Atrakcyjne pokazy na eventach firmowych i promocyjnych.

Doskonale wiemy, jak ważna jest profesjonalna organizacja wydarzenia sportowego. Dla nas ważny jest każdy element. Oprócz wspaniałej rozrywki i aktywnie spędzonego czasu, oferujemy Państwu również wrażenia estetyczne.

Proponujemy w pełni profesjonalne pokazy freestylowe, odpowiednio dopasowane do poszczególnych dziedzin sportowych. W zgodności z indywidualnym charakterem Państwa wydarzenia, oferujemy pokazy football freestyle, akrobacje rowerowe, gry pokazowe i wiele wiele innych.

Zapewniamy – będzie na co popatrzeć! Zaangażowane przez nas osoby do pokazów eventowych to profesjonaliści o wysokim poziomie umiejętności w swojej dziedzinie.

Gwarantujemy wspaniałe i niepowtarzalne widowisko, które będzie nie tylko doskonałą atrakcją, ale również okazją do odpoczynku między rozgrywkami uczestników imprezy. Zawodnicy z przyjemnością zaprezentują tricki, które z łatwością wykonają również początkujący. Pokazy eventowe to wspaniałe zwieńczenie wydarzenia promocyjnego.

Zapraszamy do kontaktu!Jesteś zainteresowany? Napisz do nas kontakt@sevengreen.pl


I WIELE INNYCH…