SPORTBIZ FORUM to mnóstwo inspiracji i gro ciekawych znajomości. Udało się nam wykorzystać to wydarzenie do prezentacji naszej firmy i usług. Na tych targach w szczególności pokazywaliśmy możliwości organizacji rozgrywek i zabaw związanych z e-sportem. W szczególności zwracało uwagę stanowisko z wirtualną rzeczywistością, które od niedawna jest w naszej ofercie. Ta technologia dostarcza zupełnie inny [...]
Nowa atrakcja do klubów, stref kibica oraz na eventy.
Mobilny punkt rozgrywek w gry konsolowe
Consulting sportowy dla Polskiego Związku Rugby w kontekście eliminacji do Mistrzostw Świata – Nowa Zelandia 2011
Aplikacje na Facebook – Testujemy produkty
Serwis przedstawia przeglądy 29 galerii będących głównym tematem Wirtualnego Muzeum Kresy-Syberia
Wdrożenie dedykowanej aplikacji na facebooku
Consulting biznesowy oraz wsparcie realizacyjne
Strefy kibiców czyli publiczne pokazy transmisji z największych wydarzeń sportowych to rozrywka towarzysząca nam od kilku lat.
Mundial – RPA 2010 jedno z największych wydarzeń na świecie, zachęciło Port Łódź do organizacji dla swoich klientów specjalnych atrakcji. Całość zadań związanych z publicznymi pokazami powierzono agencji Seven Green Promotion.
Do zadań agencji należało:
Mundial w Port Łódź to: